Hakkımızda

          İşletme sahiplerinin hedef kitlelerine gereken zamanlarda ulaşamaması, öğrencilerin hiç görmedikleri, bilmedikleri bir şehirde kalacak bir yer bulamaması ve kayıt tarihleri arasında kampüs alanlarının yeterince yoğun ve karışık bir hal alması gibi problemler hem aile bireylerinin, hem öğrencilerin hem de tesis sahiplerinin durumlarını olabildiğince zorlaştırmaktadır.

         Kaçınılması mümkün olmayan ve her yıl muhakkak tekrarlanacak olan bu problemlere yurtapart.com  olarak çözüm olmayı hedefledik. Özel yurt ve apart sahipleriyle birebir görüşmelerimiz neticesinde bu sektörde (öğrenciler,aileler ve işletmeler arasında) ciddi anlamda bir iletişim sorunu olduğunu tesbit ettik. Yaşanılması muhtemel zorlukların rahatlıkla aşılmasına yardımcı olmayı, ilgiye ve seçime dayalı bir ortamda gereken her türlü detayı sizlere sunmayı öncelikli görevimiz haline getirdik.

         Siz de işletmenizi kurumsal bir platforma taşıyarak internet üzerinden müşterilerinize ulaşabilmek  ve bu kolaylığın keyfine varmak istiyorsanız  yurtapart.com ailesine katılabilirsiniz.

Kız Öğrenci Yurtları Erkek Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Apartları Erkek Öğrenci Apartları