Neden yurtapart.com

        Öğrenci barındırma sektörü diğer sektörlerden farklıdır. Hitap ettikleri kitle( öğrenciler) belli bir kapasite ile sınırlıdır. Yıl içerisinde genellikle öğrenci yerleştirme dönemlerinde bu kapasitelerini doldurmaya çalışırlar.Ve aynı düşünen ve hareket eden işletme sahipleri için olağanüstü mücadele dönemi başlar.Her işletmeci kendi ismini duyurma,kendi kapasitesini doldurma çabası içerisine girer.Standlar açılır, broşürler dağıtılır,adım atılan her yerde onlarca reklam afişleri …

        Peki sarfedilen bu emekler karşılığını tam olarak alabiliyor mu? Belki çok az bir kısmı için ‘evet’ denilebilir. Çünkü tesis bilgileri hedef kitleye doğru zamanda, doğru şekilde ulaştırılamıyor. Öğrenciler fiyat,telefon numaraları ve adres gibi standart bilgilerden fazlasını isteyebiliyorlar. Bu bilgiler ise araştırılarak, birebir görüşülerek, gezip görülerek elde edilebiliyor. Ancak bu hem işletmeci için hem de öğrenci için gözardı edilemez bir zaman kaybına ve strese neden oluyor.

        Bunun yanında aileler çocuklarının nasıl bir ortamda yaşadıklarını,  bu ortamın eğitim hayatları için uygun olup olmadığını görmek, detaylı bilgi edinmek isteyebiliyor. Bazı aileler için bu mümkün olsada çoğu aile için mümkün olmayabiliyor.

       İşte biz sizin için yurtapart.com ile özel yurt ve apartlarınızı tüm Türkiye’deki öğrenciler ve aileleri için anında erişilebilir hale getiriyoruz.

Kız Öğrenci Yurtları Erkek Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Apartları Erkek Öğrenci Apartları